Zapisy do Polskiej Szkoły Sobotniej w Canterbury trwają

Koniec roku szkolnego 2010/2011 zbliża się wielkimi krokami i wszyscy czekamy z niecierpliwością na wakacje, jednak trzeba również pomyśleć o edukacji naszych dzieci w polskiej szkole w przyszłym roku.

Polska szkoła sobotnia w Canterbury przyjmuje obecnie zapisy na rok szkolny 2011/2012. Zainteresowanych rodziców dzieci od lat 3 do 11 prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły, Dr Agą Gordon, pod numerem telefonu 07878 957519.

Na stronie naszej szkoły można też pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i przesłać na adres: polskaszkolacanterbury(at)gmail.com

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s