Dofinansowanie/Projekty

logo_SWPgodlo_z-podpisemlogo MSZbritish lottery logo

Z przyjemnością informujemy, że w roku 2019 PECK otrzymał wsparcie finansowe od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2019 r. w kategoriach : czesciowe dofinansowanie do opłaty za wynajem lokalu dla szkoły.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Z przyjemnością informujemy, że w roku 2018 PECK otrzymał wsparcie finansowe od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018r w kategoriach : opłaty za wynajem lokalu dla szkoły. c

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Z przyjemnością informujemy, że w roku 2017 PECK otrzymał wsparcie finansowe od  Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 r. w celu wspomożenia działań Polskiej Szkoły Sobotniej im. JC Korzeniowskiego w Canterbury.

Dofinansowanie w 2017 roku otrzymaliśmy w kategorii : opłaty za wynajem lokalu dla szkoły oraz jednorazowe nagrody dla nauczycieli i dyrektora szkoły.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

 

W roku 2016 PECK otrzymał wsparcie finansowe od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2016 r w celu wspomożenia działań Polskiej Szkoły Sobotniej im. JC Korzeniowskiego w Canterbury.

Dofinansowanie otrzymaliśmy w kategoriach: opłaty za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły oraz obowiązkowe ubezpieczenia uczniów, pracowników i wolontariuszy, w kategorii zakupy książek i podręczników i pomocy dydaktycznych, dofinansowanie do imprez i dojazdów nauczyciela do szkoły.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!!!!!!

W latach 2014 i 2015 PECK otrzymał wsparcie od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w celu wspomożenia działań Polskiej Szkoły Sobotniej im. JC Korzeniowskiego w Canterbury.

Dofinansowanie otrzymaliśmy w kategoriach: opłaty za wynajem lokalu dla szkoły, opłaty eksploatacyjne związane z lokalem szkoły oraz obowiązkowe ubezpieczenia uczniów, pracowników i wolontariuszy oraz w kategorii zakupy podręczników i pomocy dydaktycznych (podręczniki, lektury, słowniki, encyklopedie, filmy, programy na CD, wysyłka zakupionych podręczników i pomocy dydaktycznych, zeszyty, świadectwa i dyplomy szkolne).

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Our activities were also supported by two generous British Lottery Grants in 2012 and 2013.

THANK YOU!

Advertisement