Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego 21 lutego w Canterbury

21 lutego corocznie obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W tym roku również będziemy świętować to wydarzenie wraz z innymi klubami i szkołami językowymi w naszym pięknym mieście oraz organizacją mniejszościową EMIC (Ethnic Minority Independent Council), w której mam zaszczyt być członkiem Zarządu.

Impreza odbędzie się w Friends’ House w Canterbury, 21 lutego od 10.00 d0 12.00. Będą się na niej prezentować szkoły i organizacje mniejszościowe, ale również jej celem jest networking i spotkanie innych rodzin dwujęzycznych z Canterbury i okolic, dlatego jeśli macie czas to wpadnijcie koniecznie!

Nauczyciele z Polskiej Szkoły Sobotniej imienia JC Korzeniowskiego będą na miejscu gotowi odpowiedzieć na każde wasze pytania a także przybliżyć naszą szkołę tym rodzinom, które nas jeszcze nie znają:) Zapraszamy serdecznie!

Poniżej zaproszenie na to wydarzenie:

IML Day 2015 Flier

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s